Connect with us

Jaluzi

Cambalkon devri bitti!

Yayın Tarihi:

Albert Genau, cam balkon sistemlerinde ulaşılabilmiş en üst düzey cambalkon yalıtımını tüketicilere sunuyor. Cambalkonda yalıtımın artırılması için sektörde ilk defa, mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun birlikte kullanılmasının yanı sıra, cambalkon sistemlerinde bugüne kadar karşılaşılan mekanik sorunlara çözüm olarak üretilen sistem, çok rahat ve konforlu bir şekilde, çok uzun yıllar servis istemeden çalışabilmesi için geliştirilmiştir.

Dört mevsim balkon keyfi

Tekcamlı sistemlere göre, 5 kata varan yalıtım vaat eden Albert Genau ısıcamlı cambalkon sistemi, sanılanın aksine, sadece soğuk havaya karşı yalıtım sağlamakla kalmayıp, uygun cam tercihi ile yazları da serin balkon imkânı sunuyor. Isıcamlı cambalkon ile kimi bölgelerde 2 ay ile sınırlı kalan balkon keyfi, hangi iklim şartlarında olursa olsun, dört mevsim yaşanabilir hale geliyor.

5 kat yalıtım

Tiara Twinmax sisteminde kullanılan ısıcamların özelliğine bağlı olarak, tek cama göre 5,1 kata varan daha fazla yalıtım sağlanabilmektedir. Cambalkonda ulaşılmış en yüksek yalıtımla yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak.

Cambalkon sektörüne bir yenilik olan İspanyolet kilit, şık tasarımı ve kolay kullanımı ile standart zincirli kilitlere göre çok daha kullanışlı. Opsiyonel olarak sunulan gömme kollu ispanyolet kilit, daha fazla güvenlik sağlar.

Geniş cambalkonların çok sayıdaki kanatlarını bir arada tutan, binaların üst katlarında rüzgâr alan balkonların kurtarıcısı “rüzgâr kilidi”. Paslanmaz parçaları ve kusursuz çalışan mekanizmasıyla bir Albert Genau opsiyonu daha.

Tiara Twinmax, bulunduğu balkonun şeklini alır. Açılı balkonlar için özel tasarlanmış dikey profilleriyle, farklı şekildeki balkonlarınıza gönül rahatlığıyla uygulatabilirsiniz. Isıcamlı kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale getirilebilir.

Jaluzi perde

İsteğe bağlı olarak, ısıcam arası jaluzi perde uygulaması yapılabilmektedir. Bu sayede ekstra, perde vb uygulamalar yapılmadan çok estetik şekilde, güneşi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jaluzi

Jaluzi Perdeler

Yayın Tarihi:

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement

Trendler