Connect with us

Kesit Kapılar

Kapı aksesuarlarının iddialı markası Leono, Architect@Work Fuarı’ndaydı

Yayın Tarihi:

Kapı kilitleri, kapı menteşeleri, kapı kolları gibi ürünleriyle kapı ve pencere sektörünün öne çıkan firması Leono, 3-4 Kasım 2017 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde, bu yıl ikincisi düzenlenen, Avrupa’nın en saygın tasarım fuarı Architect@Work Istanbul’un sponsoru oldu.

Mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve alanının uzmanları için Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İngiltere, Almanya, Avusturya, İsviçre, İtalya ve Danimarka gibi 65 ülkede düzenlenen Architect@Work, Türkiye’de de ikinci defa gerçekleşti. Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde 3-4 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen fuara, Architect@Work’ün seçici kurulu tarafından seçilen kaba yapı, dış cephe, yapı sistemleri, bitirme işleri, aydınlatma gibi alanlardaki firmalar katıldı. Fuarın sponsoru ve yaklaşık 30 yıldır kapı sektörüne getirdiği yeniliklerle adından söz ettiren Aslandağ Grubu’nun markalarından biri olan Leono da, 10. Hall’de 51 numaralı standda yerini aldı. Kuruluş yılı olan 202’den beri kapı kilitleri, kapı menteşeleri, kapı kolları, kapı yalıtım sistemleri, kapı kontrol ve kaçış sistemleri, sürme kapı sistemleri, kapı stopperları, banyo aksesuarları ve özel üretim çözümlerinde satış, ithalat ve ihracat konularında faaliyet gösteren Leono’nun Genel Müdürü Hakan Lonca, fuar hakkında “Mimari ve tasarım alanında Avrupa’nın en saygın fuarlarından biri olan Architect@Work’e AGB by Leono markamızla sponsor olduk. Biliyorsunuz Emaar Square, Batum Hilton, Eroğlu Skyland, Türkerler Çiftçi Towers, Nuvo Dragos gibi birçok projede yer alıyoruz. Aynı zamanda Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler ve Afrika ülkelerine ihracat gerçekleştiriyoruz. Sektörümüzdeki lider pozisyonumuzla fuarda yerimizi almak istedik. Fuarda, kapı sektörüne inovatif bir yaklaşım getirdiğimiz İtalyan AGB firmasına ait kapı kapatıcı özellikli gizli menteşe Eclipse Self modelimizle yer aldık. Fuar boyunca yaklaşık 1000’e yakın firmayla iletişim kurarak sektördeki yerimizi daha da güçlendirdik” açıklamalarında bulundu.

Türkiye endüstrisine, alana özel, spesifik yayınlar üreten MONETA Tanıtım’ın sektörel dergilerinin editörlüğünü yapmaktayım. Yeni nesil, dinamik yayıncılık anlayışıyla, dijital ve basılı mecralarda içerik geliştirmek için çalışmaktayız.

Devamını Oku
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

Trendler