Connect with us

Çadırlar ve Şemsiyeler

Öncü ve yenilikçi: Kapela Şemsiye

Yayın Tarihi:

on

“Kapela Şemsiye” 2013 yılında; 1992 yılında kurulmuş olan Maden Sanayi, Otomotiv Sanayi ve Savunma Sanayi alanlarında başarıyla adından söz ettirmiş Hasel Metal İşleme San. Tic. Ltd. Şti bünyesine bağlı olarak 1200 m2 kapalı alanda modern makine, ekipman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. 

Bu tarihten itibaren ilgili sektörde topluma ve gelişen teknolojiye yatırım yapmış, üretim kalitesini en üst düzeyde tutup maliyetleri minimize etmiştir.

Neler yapıyoruz?

Sektöre girerken Türkiye ve dünyada ilk defa güneş enerjisi sayesinde uzaktan kumanda ile açılıp kapanan, enerjisini harici herhangi bir beslemeye ihtiyaç duymadan led aydınlatma yapabilen ve rüzgâr sensörü sayesinde rüzgarlı havalarda şemsiye zarar görmeden otomatik olarak kendini kapatan Comfort model ile tanınmıştır. Bu sistem 12V enerji ile çalışmakta ve insan sağlığına risk teşkil etmemektedir.

Bu yüksek Ar-Ge çalışmalarının yanında tüm ürünlerde kullanılan hammadde ve malzemeler ile sektörde kaliteyi de barındıran markamız, yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli marka ile çözüm ortaklığı konusunda iş birliği içine girmiştir.

Kalitemiz

Classic, Enjoy ve Comfort fark etmeksizin modellerimiz alüminyum gövdeli, çelik materyalden dişli-vidalı redüktör ile teleskobik sistem çalışmaktadır. İskelet, alüminyum boru ve profiller EN-AW/6005 normunda alüminyumdan 85-90 HB sertleştirilmiş ve E6 EV1-10~12 mic. Eloksal kaplamalı olarak imal edilmektedir. 

Kullanılan kumaşlar 7 yıl garantili %100 Akrilik ve rüzgârlı havalarda oluşacak basıncı azaltmak amacıyla havalandırma kulesi standart olarak uygulanmaktadır.

Yeniliklerimiz

Markamız, 2019 sezonu itibariyle ise; Easy, Side, Side Lux ve Flexy modeller ile ürün yelpazesini genişleterek kullanıcı dostu üretimine devam etmektedir. 

Side ve Side Lux modellerin çalışma prensibinde de aynı şekilde daha kolay, daha mukavemetli hareket sistemi ile açılıp-kapanma sağlanmaktadır. Hareketi sağlayan mekanik sistem tamamen konstrüksiyon içinde gizlenmiştir. Görselde daha şık, kullanımda daha sağlam bir ürün haline gelmiştir.

Türkiye’de ilk defa üretimini başlattığımız Flexy modelinde; kafe, restoran gibi mekânlarda aktif alan kullanımını kolaylaştıracak tasarımda ana direkler yanlara alınmıştır. Çalışma prensibinde yatay hareket eden ve şık görüntü sağlayan modelimiz beğeni toplamayı başarmıştır.

Marka, patent, kalite belgesi ve sertifikalar ile CE ve ISO standartlarına uygun yaptığımız üretimimiz ile sektörde öncü, geleceğe yatırım yapan, Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini yüksek tutan ve daima gerçekçi, şeffaf ve güvenilir bir marka yaratmanın gururunu yaşamaktayız.

Devamını Oku
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com