Connect with us

SC800-ZIP Solar: İlk güneş enerjili Zip perde

Yayın Tarihi:

on

Harol, ilk kez yüzeye montaj güneş enerjili perde sistemini başlattı. Elektirik bağlantısı olmadan ve alana zarar vermeden montajı yapılabilmektedir. Bu sayede hem satıcının hem de tüketicinin işi kolaylaşmıştır. Bakım onarım çok basittir çünkü sadece iki vidayla motora erişim sağlarsınız. 90-110-150mm’lik 3 adet farklı kutu boyu ile en fazla 7.5 m2 alan kapatabilirsiniz. Pil, kutunun içine ya da dışına takılabilir.

 

 

 

 

SC800-ZIP: Enerji dostu ve sağlam

SC800-Zip, rüzgar sınıfı 6 olan dış perde sistemi, güçlü rüzgar darbelerine dayanıklıdır.

Pasif binalar için iyi haber: Uygulamada bina kabuğu delinmez, bu sayede bina yalıtımı sağlam kalır.

Aşınmaz kumaş teknolojisi ve ustaca hazırlanmış Zip kanal detayı sayesinde sistemimiz uzun yıllar kullanımdan sonra bile hâlâ gergin ve kusursuz kalitede olacaktır.
Üstelik, yaz aylarında haşerelere de geçit vermez.

Harika küçük kutu VZ080-ZIP: Tüm iç ve dış mekân cam kapatmaları için

VZ080 ile verandanızdan, ışıklık ve skyroof’larınızdan en iyi şekilde faydalanın. Bu muhteşem tasarımın altında optimum gölgenin keyfini çıkarın. Asla fazla ısınmayacaktır. İsterseniz bu dâhiyane tasarımla güneşi tamamen engelleyebilirsiniz; bu uyku severler için harika! Dizayn olarak sıra dışı zarifliğe sahiptir.

Devamını Oku
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pergolala ve Gazebolar

Bahçe keyfinize konfor katan teknoloji: Somfy motorlu pergola çözümleri

Yayın Tarihi:

on

Kış aylarında içeriye kapanmak yerine bahçede çayını yudumlayarak keyif sürmek isteyenler için Somfy motorlu pergola sistemleri gibisi yok. Bu yıl 50. yılını kutlayan ev otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy’nin motorlu pergola çözümleriyle keyfinize yüksek konfor da eşlik ediyor. 

Somfy, pergolaları teknolojiyle tanıştıran çözümleriyle hem yaz hem de kış aylarında keyfinize konfor katıyor. Somfy’nin motorlu pergola sistemleri, uzaktan kumandanızın sadece tek düğmesine basarak açılıp kapanıyor. Sistem sayesinde gölgelikler, gölge ve güneş ışığını idare etmek için istediğiniz kadar açılıyor ve kapanıyor. Yağmurlu havalarda tamamen kapatarak ıslanmanızı da önlüyor. Somfy motorlu pergola sistemleri, düzgün çalışması sayesinde mekanizma ve kumaşın ömrünü uzatıyor. Motorlu pergolanızın kumaş gerginliği, bozulmadan uzun süre konumunu koruyor. Ürün, çekici tasarımı ile dikkat çekerken pergolanızın kumaş cinsine bağlı olarak da yağmurlu havalarda atık suyun akıp gitmesine yardımcı oluyor. Hem sisteme bir engel takıldığında hem de pergolanızın kumaşı tam gergin konuma geldiğinde motor duruyor ve sisteminizi tamamen koruyor.

Sıcak bir atmosfer yaratmak istediğinizde; ışık kısma sistemli aydınlatma alıcısı, pergola veya bahçenizdeki aydınlatma seviyesini kontrol etmenize olanak sağlıyor. Ayrıca veranda ve iç mekân mobilyalarınızı UV ışınlarının zararlarından otomatik olarak korumak isterseniz, kablosuz güneş sensörü seçeneği de kolaylıkla pergola ya da bina cephenize monte oluyor. Dilerseniz, TaHoma akıllı ev sistemi veya Connexoon kullanarak, pergolanızı başka Somfy ürünleriyle 14birlikte kumanda etmeniz ve akıllı telefondan yönetebilmeniz de mümkün oluyor.

Devamını Oku

Dış Gölgeleme Sistemleri

Tekstil Membran Cephe Sistemlerine mimari yaklaşım

Yayın Tarihi:

on

Kompozit meshler ile mükemmel stabilite HTTF Asma Germe Membran Sistemleri, cephe mimarisindeki deneyimleriyle ürettiği ileri düzey mimari tasarımlarla üstün kalitede cephe sistemleri sunar.

İzmir Türk Koleji, Bornova

Cephe kullanımında kullanılan malzemeler polyester ipliklerin PVC ile kaplanmasıyla oluşan kompozit
mesh cephe ürünleridir. Cephe sistemlerinde kullanılan kompozit meshler ve membranlar tüm ömrü boyunca mükemmel stabilitesini ve fiziksel özelliklerini korur. Mikro delikli yapısıyla yapılarınızı sıcaktan ve olumsuz hava şartlarından korurken, içerden dışarıya doğru mükemmel bir görsel etki sağlar. Göz kamaşmasına karşı koruma özellikli kompozit meshler, UV’ye karşı yüksek dayanım içerir.
Mukavemet değerleri yüksek, özel renklerden oluşan cephe sistemleri mimarisi dokumaları, kolay bakımı ile yapılarınıza estetik ve performans anlamında katkı sağlar. Çevre hassasiyeti ve bilinci üst seviyede olan ürünler, %100 geri dönüştürülebilir teknoloji ile üretilmiştir.

Manisa OSB Endüstri Meslek Lisesi

Yunus Emre Pazaryeri, İzmir

İZTO Zip Perde Sistemi, İzmir

İZTO Zip Perde Sistemi, İzmir

DSİ Gümüldür, Manisa

Devamını Oku

Çadırlar ve Şemsiyeler

Öncü ve yenilikçi: Kapela Şemsiye

Yayın Tarihi:

on

“Kapela Şemsiye” 2013 yılında; 1992 yılında kurulmuş olan Maden Sanayi, Otomotiv Sanayi ve Savunma Sanayi alanlarında başarıyla adından söz ettirmiş Hasel Metal İşleme San. Tic. Ltd. Şti bünyesine bağlı olarak 1200 m2 kapalı alanda modern makine, ekipman ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. 

Bu tarihten itibaren ilgili sektörde topluma ve gelişen teknolojiye yatırım yapmış, üretim kalitesini en üst düzeyde tutup maliyetleri minimize etmiştir.

Neler yapıyoruz?

Sektöre girerken Türkiye ve dünyada ilk defa güneş enerjisi sayesinde uzaktan kumanda ile açılıp kapanan, enerjisini harici herhangi bir beslemeye ihtiyaç duymadan led aydınlatma yapabilen ve rüzgâr sensörü sayesinde rüzgarlı havalarda şemsiye zarar görmeden otomatik olarak kendini kapatan Comfort model ile tanınmıştır. Bu sistem 12V enerji ile çalışmakta ve insan sağlığına risk teşkil etmemektedir.

Bu yüksek Ar-Ge çalışmalarının yanında tüm ürünlerde kullanılan hammadde ve malzemeler ile sektörde kaliteyi de barındıran markamız, yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli marka ile çözüm ortaklığı konusunda iş birliği içine girmiştir.

Kalitemiz

Classic, Enjoy ve Comfort fark etmeksizin modellerimiz alüminyum gövdeli, çelik materyalden dişli-vidalı redüktör ile teleskobik sistem çalışmaktadır. İskelet, alüminyum boru ve profiller EN-AW/6005 normunda alüminyumdan 85-90 HB sertleştirilmiş ve E6 EV1-10~12 mic. Eloksal kaplamalı olarak imal edilmektedir. 

Kullanılan kumaşlar 7 yıl garantili %100 Akrilik ve rüzgârlı havalarda oluşacak basıncı azaltmak amacıyla havalandırma kulesi standart olarak uygulanmaktadır.

Yeniliklerimiz

Markamız, 2019 sezonu itibariyle ise; Easy, Side, Side Lux ve Flexy modeller ile ürün yelpazesini genişleterek kullanıcı dostu üretimine devam etmektedir. 

Side ve Side Lux modellerin çalışma prensibinde de aynı şekilde daha kolay, daha mukavemetli hareket sistemi ile açılıp-kapanma sağlanmaktadır. Hareketi sağlayan mekanik sistem tamamen konstrüksiyon içinde gizlenmiştir. Görselde daha şık, kullanımda daha sağlam bir ürün haline gelmiştir.

Türkiye’de ilk defa üretimini başlattığımız Flexy modelinde; kafe, restoran gibi mekânlarda aktif alan kullanımını kolaylaştıracak tasarımda ana direkler yanlara alınmıştır. Çalışma prensibinde yatay hareket eden ve şık görüntü sağlayan modelimiz beğeni toplamayı başarmıştır.

Marka, patent, kalite belgesi ve sertifikalar ile CE ve ISO standartlarına uygun yaptığımız üretimimiz ile sektörde öncü, geleceğe yatırım yapan, Ar-Ge faaliyetlerine önem veren, satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini yüksek tutan ve daima gerçekçi, şeffaf ve güvenilir bir marka yaratmanın gururunu yaşamaktayız.

Devamını Oku
Advertisement
Advertisement

Trendler

Copyright © 2011-2018 Moneta Tanıtım Organizasyon Reklamcılık Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. - Canan Business Küçükbakkalköy Mah. Kocasinan Cad. Selvili Sokak No:4 Kat:12 Daire:78 Ataşehir İstanbul - T:0850 885 05 01 - info@monetatanitim.com